piątek, 30 marca 2018

Radosnych Świąt!
Święta Wielkiej Nocy są dla wielu z nas najważniejszym wydarzeniem w historii zbawienia, czasem szczególnego rodzaju spotkań z Źródłem Istnienia, z Stwórczą Siłą, ale i z Bliskimi, dzięki którym budujemy DOBRO naszego życia. Szczególnie w tych dniach uświadamiamy sobie, jak bardzo jesteśmy naznaczeni Tym, który choć jest Wielkim Nieobecnym, to jednak wraca do nas mocą radości i wartości życia.

Życzę wszystkim zdrowych, spokojnych i pełnych wiary doznań Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech wiosenna aura sprzyja bliskim naszym sercom spotkaniom, a dzieląc się świątecznym jajkiem życzmy sobie tego, co ono symbolizuje od dawien dawna, a mianowicie nadzieję na lepsze, na respektowanie w codzienności chrześcijańskich wartości, które wpisują w nasze życie żywotność i nową energię.

Do osób świeckich kieruję życzenia zdrowia, wiosennej radości w sercu, życzliwych ludzi w zmaganiach się z codziennymi sprawami oraz spełnienia najskrytszych marzeń!

Wesołego Alleluja!

3 komentarze:

 1. Drogi Profesorze
  Również dla Ciebie i Twojej Rodziny wszystkiego najlepszego, pięknych Świąt wnoszących wspaniałą, zieloną, wiosenną energię!
  Paweł Zieliński

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję najserdeczniej! Panu Profesorowi i Jego Najbliższym życzę spokojnego Wielkiej Nocy, z miłością i nadzieją w sercu oraz z nieustającą wiarą w lepsze jutro!

  OdpowiedzUsuń
 3. Szanowny Panie Profesorze niech ten Świąteczny czas Wielkiego Odrodzenia będzie dla Pana i Jego Bliskich pięknym ukojeniem, a nadzieja rodząca się Wielkiej Nocy prowadzi przez każdy dzień Ryszarda Cierzniewska

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar kogoś obrazić, to zrezygnuj z komentowania.