sobota, 15 kwietnia 2017

Pełnych radości, nadziei i zdrowia Świąt Wielkiej Nocy!


Święta Wielkiej Nocy są okresem dla wielu z nas szczególnego rodzaju spotkań z Źródłem Istnienia, Stwórczą Siłą, ale i z Bliskimi, dzięki którym budujemy DOBRO naszego życia.

Może właśnie w tych dniach uświadomimy sobie, jak bardzo jesteśmy naznaczeni Tym, który - choć jest Wielkim Nieobecnym - to jednak wraca do nas mocą radości i wartości życia.

Życzę zdrowych, spokojnych i pełnych nowych doznań Świąt Zmartwychwstania Pańskiego! Niech wiosenna aura sprzyja bliskim naszym sercom spotkaniom, a dzieląc się świątecznym jajkiem życzmy sobie tego, co ono symbolizuje od dawien dawna, a mianowicie nadzieję na lepsze, być może także inne wartości, które wpiszą w nasze życie żywotność, nową energię, siłę, płodność, początek i nieśmiertelność. Słonecznej aury na wszystkie następne dni i Wesołego Alleluja

1 komentarz:

  1. Czas Świąt Wielkanocnych, to także czas Paschy - przejścia ze śmierci do Życia. Powstania z grobu własnych wad, słabości, grzechów, porażek, trudności życia codziennego do Życia w Bogu i z Bogiem, Który Jest Miłością Prawdą Dobrem Pięknem Radością Szczęściem, w Którym Jest Nadzieją także naszego Zmartwychwstania.
    Życzę Panu Profesorowi oraz Pana Rodzinie zdrowych spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkich potrzebnych Łask od Zmartwychwstałego Pana Jezusa
    Edyta Kowalczyk - Boroń

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar kogoś obrazić, to zrezygnuj z komentowania.