sobota, 2 lipca 2016

Pięknego lata, zdrowych wakacji i emocji


Drodzy Czytelnicy, szef Międzyszkolnika udał się już na urlop. O ile choć trochę znam jego fenomenalne zaangażowanie w sprawy ludzkie, ofiaruje cząstkę wakacyjnego czasu innym, a potrzebującym duchowego wsparcia. Czas też i na mnie.

CZYTAJCIE! DZIELCIE SIĘ LEKTURAMI I RECENZJAMI Z INNYMI! Będę moderował komentarze do dotychczasowych wpisów, bo może ktoś chciałby podzielić się swoją opinią, coś sprostować czy uzupełnić.


Życzę pasjonatom nauk pedagogicznych i dyscyplin z nimi współdziałających twórczego spożytkowania urlopu - z rodziną i/lub bliskimi, odpoczynku od zawodowych trosk, rewalidacji po punktozie, nadziei na deregulację i nabrania odporności w związku z czekającym pracowników szkół wyższych zamrożeniem płac. Im bardziej nagrzejemy teraz kości i opalimy skórę, tym łatwiej przetrzymamy mroźne czasy.


Do zobaczenia moi hejterzy, zawistnicy,bezinteresownie życzliwi donosiciele i wrogowie pedagogiki. Musicie też odetchnąć od moich wpisów, żeby ze zdwojoną energią atakować mową nienawiści. Oszczędzę wam teraz frustracji, nagłego wylewu żółci i lęku przed ujawnieniem niektórych faktów. Na te ostatnie przyjdzie czas. Tymczasem polecam bańki mydlane.


NASI STUDENCI JUŻ ZARABIAJĄ NA DODATKOWE KURSY, SZKOLENIA, PODYPLOMOWE STUDIA


I TO JEST PIĘKNO WAKACJI ZE SZTUKĄ I SZTUKA WAKACJI!

4 komentarze:

 1. Dobrych wakacji wszystkim :-)

  OdpowiedzUsuń

 2. Panie Profesorze,
  Bedzie nam brakowało Pana i Pana interesujących wpisów, na które oczekiwaliśmy każdego ranka. No cóż, ogłoszoną przez Pana przerwę wakacyjną przyjmujemy jako uświadomioną konieczność. Z utęknieniem będziemy czekać na koniec wakacji, by znowu wrócić do PEDAGOGA. Zyczę przyjemnego i udanego wypoczynku.
  Stefan Łaszyn

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile jeszcze będzie przekrętów ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dokładnie tak zarabiam na dodatkowe kursy i szkolenia! Trafił Pan Profesor w sedno i rozbawił mnie tą fotką do łez :D Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Jeśli masz zamiar kogoś obrazić, to zrezygnuj z komentowania.